a

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium natus error sit omnis iste natus error sit voluptatem accusantium.

@2018. Select Theme All Rights Reserved.

top
Image Alt

Możliwości wykończenia

Jak wykańczamy nasze materiały
  /  Możliwości wykończenia
ASC Projekt

Detale definiujące styl

Ze względu na ręczne wykonanie nasze przeszklenia dalekie są od wyglądu masowych produkcji oferowanych przez konkurencję.

Lakierowanie proszkowe

kolory RAL

kolory indywidualne

kolory imitujące mosiądz, corten i inne

malowanie o wysokim zabezpieczeniu antykorozyjnym

Malowanie ręczne

specjalne zamówienia

dostępność na zapytanie

Stal nierdzewna

szczotkowana

malowana proszkowo

Stal galwanizowana

Stal czarna pokryta cienką warstwą cynku. Powłoka cynkowa chroni znajdujący się pod nią element przed działaniem czynników atmosferycznych.

Corten

Elementy wykonane ze stali kortenowskiej cechują się doskonałymi parametrami użytkowymi ale architekci doceniają corten także – o ile nie przede wszystkim – za jego wygląd. Materiał ten łączy walory wizualne z dużą żywotnością i trwałością. Nie wymagają dodatkowej obróbki powierzchniowej ani na etapie produkcji ani podczas wieloletniej eksploatacji.

Miedź

Od tysięcy lat miedź jest stosowana do podnoszenia walorów użytkowych i wizualnych okien oraz przeszkleń. To jeden z tych żywych materiałów, który z czasem zmienia się, pokrywając się piękną patyną, dzięki czemu dwa elementy nigdy nie wyglądają tak samo.

Jak pracujemy

Poznaj nasz proces realizacji

Choć produkcja wydaje się być kluczowym etapem realizacji zamówienia, dla nas równie ważne jest jej prawidłowe, rzetelne przygotowanie.

1
2
3
4
1
2
3
4

Wsparcie doradcy

Na każdym etapie projektu możesz liczyć na nasze profesjonalne doradztwo - to szczególnie ważne na etapie planowania.

Omówienie wybranych rozwiazań

Przed przystąpieniem do produkcji przedstawimy, uzasadnimy i ewentualnie skorygujemy wszystkie zastosowane rozwiązania

Produkcja zamówienia

Właściwy proces planowania poprzedzający produkcję pozwoli w pełni wykorzystać potencjał naszych możliwości produkcyjnych.

Dostawa kompletnego zamówienia

Najwyższej jakości produkt objęty gwarancją i wsparciem posprzedażowym to nasze atuty, które wyróżniają nas na tle konkurencji.

Zaawansowana inżynieria, poparta latami doświadczeń

Wykonujemy rzemieślnicze partycje stalowe, oparte o systemy Secco, Ottostumm, Jansen, Forster i inne. Lata doświadczeń i umiejętność produkcji partycji we wszystkich dostępnych stopach, jak stal czarna, stal galwanizowana, stal nierdzewna, mosiądz, Corten, stawiają nas w gronie nielicznych producentów z tak wysokimi kwalifikacjami. Z powodzeniem realizujemy zamówienia indywidualne, często wykraczające poza limity narzucane przez systemodawców.

Informacje kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy! Zadzwoń do nas, napisz wiadomość lub po prostu przyjedź na kawę porozmawiać o tym co możemy dla Ciebie zrobić i pozwól, byśmy kompleksowo zajęli się Twoim projektem.

ASC Projekt Sp. z o.o.

Jasienica 1475
43-385 Jasienica

NIP: 5472100065
REGON: 241073890
KRS: 0000318025

telefon

+48334820155

Napisz do nas