a

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium natus error sit omnis iste natus error sit voluptatem accusantium.

@2018. Select Theme All Rights Reserved.

top
Image Alt

Manufaktura

Rzemiosło i technologia
  /  Manufaktura
Nasza produkcja

Technologia w służbie rzemiosła

Naszym celem jest zapewnienie budowniczym i architektom sukcesu w oczach klientów.

a

Wsparcie produkcji

Inwestujemy w nowoczesność by jakość nie padała ofiarą szybkości.

a

Precyzja wykonania

Dbamy o detale aby zagwarantować najwyższą precyzję.

a

Doświadczony zespół

Nasza siła to wiedza i praktyka wyspecjalizowanych pracowników.

a

Analiza i optymalizacja

Optymalizujemy procesy, by osiągać najlepsze wyniki.

Rozbudowane zaplecze

Od pierwszych realizowanych zleceń konsekwentne stawiamy na wykwalifikowany, zmotywowany zespół utalentowanych rzemieślników, którym zapewniamy najlepsze możliwe narzędzia pracy, takie jak laser z systemem do cięcia rur i profili, prasy krawędziowe czy przenośne lasery spawające.

Inżyniera produkcji

Wykonujemy rzemieślnicze partycje stalowe, oparte o systemy Secco, Ottostumm, Jansen, Forster i inne. Doskonale zorganizowana produkcja w połączeniu z zaawansowaną inżynierią pozwalają na realizację zamówień niestandardowych często wykraczających poza limity narzucane przez systemodawców.

Nieograniczone możliwości

Umiejętność pracy z wieloma materiałami, jak stal czarna, stal galwanizowana, stal nierdzewna, corten czy mosiądz stawiają nas w gronie nielicznych producentów z tak wysokimi kwalifikacjami, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem sprawa, że możemy zrealizować każdy projekt.

Wsparcie produkcji

By sprawnie realizować co raz bardziej zaawansowane projekty, stale inwestujemy w rozwój działu projektowego i przygotowania produkcji. To tutaj wszystkie rozwiązania są najpierw analizowane i optymalizowane w celu zapewnienia najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie.

Jak pracujemy

Poznaj nasz proces realizacji

Choć produkcja wydaje się być kluczowym etapem realizacji zamówienia, dla nas równie ważne jest jej prawidłowe, rzetelne przygotowanie.

1
2
3
4
1
2
3
4

Wsparcie doradcy

Na każdym etapie projektu możesz liczyć na nasze profesjonalne doradztwo - to szczególnie ważne na etapie planowania.

Omówienie wybranych rozwiazań

Przed przystąpieniem do produkcji przedstawimy, uzasadnimy i ewentualnie skorygujemy wszystkie zastosowane rozwiązania

Produkcja zamówienia

Właściwy proces planowania poprzedzający produkcję pozwoli w pełni wykorzystać potencjał naszych możliwości produkcyjnych.

Dostawa kompletnego zamówienia

Najwyższej jakości produkt objęty gwarancją i wsparciem posprzedażowym to nasze atuty, które wyróżniają nas na tle konkurencji.

Zaawansowana inżynieria, poparta latami doświadczeń

Wykonujemy rzemieślnicze partycje stalowe, oparte o systemy Secco, Ottostumm, Jansen, Forster i inne. Lata doświadczeń i umiejętność produkcji partycji we wszystkich dostępnych stopach, jak stal czarna, stal galwanizowana, stal nierdzewna, mosiądz, Corten, stawiają nas w gronie nielicznych producentów z tak wysokimi kwalifikacjami. Z powodzeniem realizujemy zamówienia indywidualne, często wykraczające poza limity narzucane przez systemodawców.

Informacje kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy! Zadzwoń do nas, napisz wiadomość lub po prostu przyjedź na kawę porozmawiać o tym co możemy dla Ciebie zrobić i pozwól, byśmy kompleksowo zajęli się Twoim projektem.

ASC Projekt Sp. z o.o.

Jasienica 1475
43-385 Jasienica

NIP: 5472100065
REGON: 241073890
KRS: 0000318025

telefon

+48334820155

Napisz do nas